با برگزاری اولین نشست شورا:

کمیته جشنواره امامت و مهدویت دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه آغاز به کار کرد

کمیته جشنواره امامت و مهدویت دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه آغاز به کار کرد
در جلسه ای با حضور اعضای کمیته جشنواره امامت و مهدویت دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه این کمیته آغاز به کار کرد .
مقرر شدکمیته جشنواره امامت و مهدویت استان کرمانشاه در زمینه شعر نبوی به زبان کردی و فارسی در سطح استان به ماسبت عید سعید مبعث نسبت به برگزاری جشنواره اقدام کند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی از واحد کرمانشاه با حضور دکتر فرهاد گل محمدی به عنوان رئیس دبیرخانه جشنواره امامت و مهدویت در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه، ضمن ارائه احکام صادرشده به اعضای این کمیته اولین جلسه کمیته جشنواره امامت و مهدویت دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه برگزار و این کمیته رسما آغاز به کار کرد.
در این جلسه دکتر سید مهدی صفوی معاون فرهنگی و دانشجویی واحد کرمانشاه دبیر دبیرخانه جشنواره امامت و مهدویت استان ضمن اعلام آغاز به کار کمیته و تشریح مراحل کاری انجام شده اظهار کرد: در 27 اردیبهشت 1401 دکتر طهرانچی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس سند تحول و تعالی دانشگاه بر اجرای برنامه های فرهنگی تاکید داشته و دکتر سروری مجد نیز شیوه نامه برگزاری جشنواره علمی فرهنگی امامت و مهدویت را ابلاغ کردند.
دبیر دبیرخانه جشنواره امامت و مهدویت استان کرمانشاه تاکید کرد: طبق صورتجلسه ابلاغی دکتر سروری مجدتمامی استانها مکلف شدند هر کدام در زمینه خاصی به موضوع جشنواره امامت و مهدویت  و برگزاری آن بپردازند که استان کرمانشاه نیز مقرر شد در زمینه شعر نبوی به زبان کردی و فارسی در سطح استان و به ماسبت 28 رجب مصادف با عید سعید مبعث نسبت به برگزاری جشنواره اقدام کند. 
در این جلسه اعضای کمیته جشنواره امامت و مهدویت استان کرمانشاه  بدین شرح معرفی شدند: دکتر فرهاد گل محمدی رئیس دبیرخانه، دکتر سید مهدی صفوی دبیر دبیرخانه، هنگامه صفری مسئول دبیرخانه، دکتر کطیور زیرکساز دبیر تخصصی جشنواره، مهندس مهران هوشیار رابط خبری،حجت الاسلام والمسلمین امین معظمی گودرزی و دکتر افشین غنی زاده نیز به عنوان اعضای شورای تخصصی شعر نبوی. 

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *